Chcesz zorganizować koncert w parku, a może pokazy w plenerze, ale boisz się, że nie dasz sobie rady z tłumem? Aby zminimalizować ryzyko, zainwestuj w barierki ochronne pod scenę. Ta ciężka przeszkoda ma za zadanie przede wszystkim zabezpieczać miejsce, gdzie są wykonawcy oraz pomaga podzielić teren na sektory. Żeby ludzie nie mogli się przedostać w nieautoryzowany sposób na scenę, potrzeba naprawdę dobrych zabezpieczeń. Napierający tłum ma w sobie ogromną siłę, dlatego muszą być one stabilne, a dzięki ciężkiej wadze, trudne do przewrócenia.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Imprezy plenerowe na dużym terenie skupiają ogrom ludzi i to od organizatora zależy ich bezpieczeństwo. Dlatego barierki ochronne pod scenę pomogą podzielić wybrane miejsce na mniejsze sektory. Głównym ich zadaniem jest łatwiejszy dostęp do bawiących się osób. Między sektorami zostawia się bowiem alejki, dzięki którym mogą się szybko przemieszać służby porządkowe czy lekarz. Jeżeli decydujemy się na biletowaną imprezę, możemy zmienić ceny biletu w zależności od tego, jaki sektor się wybierze. Nasze barierki mają uniwersalny rozmiar więc to, w jaki sposób chcesz podzielić cały plac, będzie zależało tylko od ciebie.

Wygodne w użyciu, łatwe do ustawienia

Barierki zrobione są w taki sposób, żeby można je było ustawić na każdej powierzchni, niezależnie od tego czy impreza odbywa się na betonowym placu czy dużej łące. Stabilna konstrukcja nie pozwoli na ich przechylenie czy wywrócenie. Z powodu wysokiej jakości wykonania, są one bezpieczne dla użytkowników, nie ma ostrych krawędzi czy wystających części. Kolejne elementy można łączyć ze sobą, stawiając je koło siebie. Dzięki temu odgrodzenie ludzi od sceny może się odbywać na całej długości miejsca, a nie tylko wybranym fragmencie. Barierka ochronna pod scenę jest również łatwa w transporcie, co ułatwia jej przewożenie na różne imprezy. Można je układać jedną na drugą, żeby zajmowały mniej miejsca.

Parametry techniczne:

• wysokość: 1090 mm
• szerokość: 1250 mm
• szerokość podstawy: 750 mm
• waga: 70 kg
• materiał: stal ocynkowana

Jeśli jesteś organizatorem imprezy plenerowej i szukasz odpowiednich barierek, skontaktuj się z nami, nasi konsultanci chętnie ci doradzą.