Ogrodzenia policyjne to szczególny rodzaj barierek. Charakteryzują się przede wszystkim tym, że posiadają specjalną podstawę, która dodatkowo wzmacnia ich stabilność oraz możliwości odgradzania. Ogrodzenia policyjne wysokość metra i dwudziestu centymetrów, a ich szerokość to dwa metry siedemdziesiąt centymetrów. Nie są to więc ogrodzenia szczególnie duże, ale za to ich waga, ok. 45 kg, sprawia, że są bardzo trudne do przesunięcia, a to najważniejsza ich cecha.

Barierki policyjne znajdują bardzo szerokie zastosowania. Nadają się zarówno na koncerty, festyny, dni miasta itp., jak i na odgrodzenie na przykład przejazdu oficjeli przez miasto, odgrodzenie wszelkich parad i innych tego typu wydarzeń.
Zadbanie o bezpieczeństwo publiczności to główne zadanie organizatorów wszelkich przedsięwzięć. Pamiętajmy o tym, gdy zabieramy się za tworzenie wydarzenia. Barierki policyjne nadają się do tego wprost idealnie, ponieważ ich budowa została przemyślana dokładnie w tym celu. Poszczególne przęsła można ze sobą łączyć, co daje możliwość zbudowania bardzo długiego i porządnego ogrodzenia.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami, a na pewno będą Państwo zadowoleni z oferowanych przez nas produktów.

BARIERKA OCHRONNA / Zaporowa / Policyjnabarierki policyjne

Parametry techniczne:

– wysokość: 1100mm

– szerokość: 2088mm

– szerokość podstawy: 600mm

– waga: 45kg

– materiał: stal ocynkowana